Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A BDO Magyarország a világ 146 országában működő ötödik legnagyobb nemzetközi BDO könyvvizsgáló és adótanácsadó hálózat magyarországi önálló tagja.

A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy nemzetközi hátterű, több mint ezer fős, autóipari termelő vállalat. Számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termelésvezető

Feladatkör:

  • A termeléssel és külső szerszámműhelyekkel való együttműködés koordinálása
  • Részvétel az árajánlatok és az előkalkulációk elkészítésében
  • Karbantartási dokumentációk határidőre történő elkészítése
  • A szerszámok üzemviteléhez szükséges, alkatrészek biztosítása
  • Szerszámok termelékenységének fejlesztése
  • Javaslattétel szerszámmódosítások fejlesztésre
  • Dolgozók szakmai oktatása és vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Több éves, multinacionális gyártó cégnél szerzett termelésvezetői tapasztalat
  • Autóipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Sorszerű gyártási technológia, szigorú termelési előírások ismerete
  • LEAN, TPM, ISO/TS ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Versenyképes fizetés, céges autó, laptop, mobil telefon, cafeteria
  • Fejlődési lehetőség, képzéseken, tréningeken való részvétel

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy csak a pozícióra megfelelő pályázókkal vesszük fel a kapcsolatot!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termelésvezető
  • Rövid pozíció név: Termelésvezető
  • Hirdető cég: BDO Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Feladatok: A termeléssel és külső szerszámműhelyekkel való együttműködés koordinálása Részvétel az árajánlatok és az előkalkulációk elkészítésében Karbantartási dokumentációk határidőre történő elkészítése A szerszámok üzemviteléhez szükséges, alkatrészek biztosítása Szerszámok termelékenységének fejlesztése Javaslattétel szerszámmódosítások fejlesztésre Dolgozók szakmai oktatása és vezetése
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség Magabiztos, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás Több éves, multinacionális gyártó cégnél szerzett termelésvezetői tapasztalat Autóipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat Sorszerű gyártási technológia, szigorú termelési előírások ismerete LEAN, TPM, ISO/TS ismeretek Jó kommunikációs készség Határozott személyiség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
Állás, munka még: BDO Recruitment>