A Jabil Circuit (www.jabil.com) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Termeléstervező (Planner)

munkakörbe keresünk új munkatársat

Feladata:

  • Vevői igények fogadása, elemzése, kiértékelése,
  • rendelésállomány kapacitásigényének mérése és anyagméretezés elkészítése,
  • költséghatékony fő gyártási terv elkészítése és nyomon követése,
  • finom gyártási tervek elkészítése, kommunikálása a termelés felé.
  • kiszállítások felügyelete,
  • kapcsolattartás a vevővel, és a társosztályokkal,
  • aktív részvétel a bevételtervezésben,
  • termeléstervezési folyamatok állandó fejlesztése.

Elvárásaink:

  • Műszaki vagy gazdasági diploma,
  • gyártási tapasztalat,
  • középfokú angolnyelv-tudás,
  • magas szintű PC felhasználói ismeret,
  • pontosság, precizitás, rugalmasság,
  • jó stressztűrő képesség.

AZ ELBÍRÁLÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Multinacionális vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros 3580, Huszár Andor út 1.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezni fényképes önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem gomb" megnyomásával lehetséges.