Maspex Olympos Üdítőital Gyártó Kft.

Magyarország egyik meghatározó FMCG vállalata

Termeléstervező munkatársat keres

Feladatok:

    • Gyártás ütemezése a megrendelések alapján
    • Termelési terv összeállítása, termelés nyomonkövetése
    • Gyártáshoz szükséges alapanyagok megfelelő szintjének a figyelmmel kísérése, gyártás igazítása
    • Időbeni adatszolgáltatás a beszerzés felé, beszerzési idők figyelembe vétele
    • Gépkihasználtság, létszámigény, aktuális készletszint nyomon követése, termelési tervek vevői igények szerinti módosítása
    • Adminisztrálás a vállalatirányítási rendszerben (SAP)
    • Receptúrák karbantartása
    • Költségek tervezése, elemzése, racionalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Élelmiszeripari középfokú végzettség,
    • Gyártási tapasztalat,
    • Pontosság, precizitás, rugalmasság
    • Magas szintű PC felhasználói ismeret,
    • Önállóság proaktívitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Élelmiszeripari technológus végzettség (főiskola)
    • FMCG területen, multinacionális vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
    • SAP ismeret.

Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés, munkába járási támogatás, mobil telefon
      • Stabil hátterű, megbízható munkáltató
      • Kihívást jelentő, összetett munkakör
      • Változatos, önálló döntést igénylő, felelősségteljes feladatok
      • Bejelentett, határozatlan idejű,
      • 8 óra/nap munkaidő,
      • Jó hangulatot és egy összetartó csapatot

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

6032 Nyárlőrinc

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Kérjük, hogy fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét küldje a megjelölt e-mail címre.