Termeléstervező

Másfél éve indult együttműködésünk egy amerikai autóalkatrész-gyártó nagyvállalattal, aminek keretében egy régiós (Európa, Észak-Afrika, Közel-Kelet) aftermarket logisztikai központot indítottunk és üzemeltetünk számukra.

A pozíció leírása
Termeléstervezőként Te is képviseled vállalatunkat a partnerünk felé, és segíted, hogy a szolgáltatásunkkal maximálisan elégedettek legyenek, hiszen Te felelsz majd a termelés ütemezéséért.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Ügyféltől érkező rendelések ütemezése, eltérések kommunikálása az ügyféllel
  • Megrendelések nyomon követése - teljesülés ellenőrzése
  • Az ügyfél elvárásainak és a gyártási céloknak megfelelő gyártástervezés rövidtávra, operációs kapacitások figyelembevételével
  • Termeléstervek, vevői kérések továbbítása az érintett osztályokhoz
  • Speciális igények (scrap; prio rendelések) gyártási terveinek ütemezése, nyomon követése
  • Szállítási határidők figyelembe vétele és betartatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Ütemezéssel kapcsolatos változások kezelése
  • Egyéb raktári adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 év termeléstervezésben és / vagy raktári adminisztrátori munkakörben eltöltött idő
  • Gyors döntés előkészítési, döntéshozatali képesség
  • Hatékony információ áramlás biztosítása a szervezeten belül
  • Vevő- és probléma orientált gondolkodásmód
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Miért érdemes minket választani?

    A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és különböző egészségmegőrző és életmód-támogató programokat kínál munkavállalóink részére.

Vállalatunkról

    A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint 82,000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 2000 fővel.

    A Kühne + Nagel munkáltatóként is fontosnak találja a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk a fogyatékkal élők esélyegyenlősége iránt. Hiszünk abban, hogy Ön is hozzájárulhat vállalatunk sikereihez, és várjuk szeretettel a pályázatát..

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Termelésirányítás

Munkavégzés helye:

Páty