Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az amerikai Hungary Enbi magyarországi leányvállalata, mely vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, faxok, nyomtatók, valamint bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Termeléstervező

Az új munkatárs feladatai:

  • Vevői megrendelés alapján termelésütemezés
  • Termeléstervezés heti és napi bontásban figyelembe véve és teljesítve a meghatározott logisztikai és termelési mutatókat
  • Kapacitásvizsgálat, gyártási folyamatok ellenőrzése
  • Kiszállítási terv elkészítése és nyomon követése a termelési terv alapján
  • Kapcsolattartás külföldi társvállalatokkal
  • Folyamatos hatékonyságjavítás

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, informatikai vagy műszaki, logisztikai terület)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Lean termelési rendszer ismeret.
  • Megbízhatóság, önállóság, csapatszellem, dinamizmus, vevőorientáltság

Előnyt jelent:

  • Gyártáslogisztikai szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Rétság

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
H-2651 Rétság, Ipari park 6.
Tel: 06 30/185-0911

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Hungary Enbi Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termeléstervező
  • Rövid pozíció név: Termeléstervező
  • Hirdető cég: Hungary Enbi Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Nógrád megye
  • Város: Rétság
  • Feladatok: Vevői megrendelés alapján termelésütemezés Termeléstervezés heti és napi bontásban figyelembe véve és teljesítve a meghatározott logisztikai és termelési mutatókat Kapacitásvizsgálat, gyártási folyamatok ellenőrzése Kiszállítási terv elkészítése és nyomon követése a termelési terv alapján Kapcsolattartás külföldi társvállalatokkal Folyamatos hatékonyságjavítás
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (gazdasági, informatikai vagy műszaki, logisztikai terület) Tárgyalóképes angol nyelvtudás Felhasználói szintű számítógépes ismeret Lean termelési rendszer ismeret. Megbízhatóság, önállóság, csapatszellem, dinamizmus, vevőorientáltság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.17