TERMELÉSTERVEZŐ

Lokáció: Székesfehérvár

FELADATOK:

  • Termelési logisztikai tervezése (napiterv, középtávú terv, gyártási kapacitás tervezése)
  • Vevői igény szerinti kiszállítások ütemezése
  • Félkész-, késztermékek diszpóadatainak beállítása, folyamatos karbantartása (SAP Dispo 1-4)
  • RR alapadatok ápolása SAP-ban
  • „0“ szériás feladatok logisztikai kezelése
  • Nyitott megrendelések karbantartása
  • Szállítási elmaradások elemzése
  • Közreműködés a leltár sikeres lebonyolításában
  • Félkész-, késztermékek készletének karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2 év tapasztalat logisztika, illetve anyaggazdálkodás területen
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű excel ismeretek
  • Valamely integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat (elsősorban SAP)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.