thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
A thyssenkrupp egy nemzetközi vállalatcsoport, amely nagyrészt független ipari és technológiai vállalkozásokat foglal magában. 78 országban a csoport 42,0 milliárd euró árbevételt ért el a 2018/2019-es pénzügyi évben. Széles körben ismert márkanevünk alatt termékeink és szolgáltatásaink jelentősen hozzájárulnak a jobb és fenntartható jövő megteremtéséhez. Több mint 106 000 alkalmazottunk szakmai hozzáértése és elkötelezettsége jelentik sikerünk alapját. Ügyfeleinkkel együttműködve technológiáinkkal és innovációinkkal költséghatékony és erőforrás-barát megoldásokat dolgozunk ki a jövőbeni kihívásokra. A teljesítményorientáció mellett nagy hangsúlyt fektetünk a vállalati és társadalmi felelősségvállalásra.

Termeléstervező Camshafts

Feladatok:

Feladatok

* Vevői rendelések kezelése, kapcsolattartás a vevővel
* Termelési terv elkészítése a vevői rendelések alapján
* Felkészülés a napi termelési megbeszélésekre, napi termelési adatok adminisztrálása, tervek aktualizálása
* Tervezéshez kapcsolódó elemzések és jelentések elkészítése
* Alapanyagok és gyártásközi készletszintek meghatározása, optimalizálása és folyamatos felügyelete.
* Beszállítói ütemtervek kezelése, kapcsolattartás a beszállítókkal
* Beszállítói teljesítményhez kapcsolódó mutatók kezelése
* Kapcsolattartás társosztályokkal

értékeljük a sokszínűséget

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, jelentkezz Hozzánk!

Elvárások:

* Felsőfokú szakirányú végzettség
* Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
* Logisztikai folyamatok teljes körű ismerete
* Tárgyalóképes angol nyelvtudás, a német előny
* Alapvető termelési ismeretek

* Önállóság, határozottság
* Logikus gondolkodás
* Csapatmunkára termettség
* Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Ajánlatunk:

* Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
* Részvétel nemzetközi projektekben
* Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat