A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszádos tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak.

Társaságunk

Termeléstervező-anyaggazdálkodó

munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Félkész-, késztermékek termeléstervezése;
  • termelési tervek karbantartása SAP-PP modulban;
  • a gyártási folyamat feltételeinek ellenőrzése, rendelkezésre állásának biztosítása;
  • probléma esetén társosztályokkal egyeztetés;
  • a tervezési folyamat javítási lehetőségeinek feltárása, fejlesztési projektben aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • gyártási logisztika, termelésszervezés, - tervezés, -irányítás területén szerzett min. 1 év tapasztalat;
  • SAP-PP ismerete előny;
  • jó kommunikáció, precizitás;
  • számítógépes ismeretek (MS Excel kiemelten).

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • kiváló munka-magánélet egyensúly;
  • szabadidő-támogatás: vállalati uszoda, konditerem és üdülők;
  • humánus, családias légkör.

Kérjük, ha a fentiek alapján magára ismert és szívesen dolgozna a Richternél, küldje el szakmai önéletrajzát. a bérigénye feltüntetésével.