Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termeléstervezési és Előkészítési Asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkarendelések és kapcsolódó nyomtatványok előkészítése és átadása az érintett osztályoknak
  • Termékrajzok érvényesítése és archiválása
  • Folyamatos információáramlás biztosítása a termelés és a további osztályok felé
  • Azonosító címkék és egyéb jelölő etikettek előállítása, rendelése. és biztosítása
  • Vevői megrendelések/dokumentáció ellenőrzése gyártásba adás előtt
  • Termelési adatok és dokumentáció archiválása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség/ érettségi
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrier lehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő nemzetközi vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Munkavégzés helye:

Lukácsháza