TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK - SZERELDE

ÚJONNAN INDULÓ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBAN

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Leendő feladataid:

  • Az új termék bevezetésének támogatása
  • Új gyártógépek műszaki átvétele és a beüzemelés koordinálása
  • A termelési koncepció meghatározásához kapcsolódó rutinfeladatok elvégzése
  • NPI menedzsment
  • Új termékek bevezetési folyamatának kialakítása
  • Mintavételek, korrekciók, vizsgálatok és előszéria-gyártások megszervezése és végrehajtása

Szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki diploma
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat, festőüzemi tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria;
  • teljes mértékű közlekedési költségtérítés;
  • szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Velünk az élvonalba kerülsz!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű pályázati anyagát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

www.rehaukarrier.hu