TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

    Szeretnél a nemzetközi és a hazai járműgyártás egyik leginnovatívabb szereplőjeként ismert Stadler Rail Csoport sikereinek részese lenni? El tudod képzelni a jövőd, akár pályakezdőként is nálunk? Várjuk a jelentkezésed!

FELADAT

  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Anyagáramlási folyamatok optimalizálása
  • Termeléskiesés mérése, elemzése, megoldási javaslatok tétele
  • Végellenőrzésnél feltárt hibák elemzése, megoldási javaslatok
  • tétele
  • Műszaki beruházások előkészítése, kivitelezése
  • Berendezések, gépek karbantartási tervének elkészítése
  • Szerszám és berendezés igény felmérése, beszerzés koordinálása
  • 5S rendszer felügyelete és folyamatos fejlesztése

ELVÁRÁS

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (legalább főiskolai szintű vagy Bsc. gépész-, vagy járműmérnök)
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Angol nyelvű legalább középfokú kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Együttműködő képesség

ELŐNYÖK

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vasúti jármű szakmai területen szerzett
  • tapasztalat
  • CATIA, CAD rendszer ismerete
  • LEAN, 5S módszerek ismerete

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Versenyképes jövedelem
  • • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet
  • Kiemelkedő munkabiztonság

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szolnok

Magyar nyelven megírt, fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségeken várjuk: postacím: Stadler Magyarország Kft., 5000 Szolnok, Bánki Donát u. 5.