A Delego Consulting Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők számára. Stabil hátterű konzervdobozokat gyártó partnercégünk részére munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Termeléstámogató mérnök

Nagykőrös

Miért válasszon minket?

  • FIX alapbér
  • Éves BÓNUSZ (teljesítmény alapján)
  • CAFETÉRIA
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Sportolási támogatás
  • RUGALMAS munkavégzés
  • SZABAD hétvégék
  • BARÁTI légkör, emberközpontú vezetőség
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség

Feladatai a következők lesznek:

  • Projektek, fejlesztések tervezése, kivitelezése, monitorozása
  • Oktatási anyagok, segédletek kidolgozása, azok napra készen tartása
  • Szakmai képzések szervezése, megtartása
  • Gyártási specifikációk készítése, napra készen tartása
  • Gyártási próbák koordinálása
  • Állásidő elemzés, selejt elemzés - okok feltárása, fejlesztési javaslatok megtétele a vezetőség felé
  • Gyakran előforduló/visszatérő hibák okainak feltárása, fejlesztési javaslatok megtétele a vezetőség felé
  • Kritikus alkatrészek állapotának, élettartamának figyelemmel kísérése, ellenőrzések, javítások, rendelések koordinálása
  • Szerszámok karbantartásához kapcsolódó technikák / technológiák működtetése, fejlesztése
  • Szárító kemencék működésének folyamatos ellenőrzése
  • Együttműködés a karbantartással, és más osztályokkal
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • AutoCAD szoftver magabiztos használata
  • MS Office csomag magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • ELŐNY, ha van sorozatgyártásban, illetve hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagykőrös

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.