Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára. Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

Termelésirányító / Területi koordinátor

Feladatok:

  • gyógyszer hatóanyag és intermedier gyártó üzemben a területi vezető irányításával a gyártási folyamatokban való aktív részvétel
  • koordinálja egy önálló termelő terület gyártásait, javaslatot tesz a termelési hatékonyság növelésére
  • elkészíti a heti és napi termelési programot és nyomon követi az alakulását
  • folyamatosan biztosítja a gyártáshoz szükséges erőforrásokat
  • részt vesz az észlelt hibák elhárításában
  • segíti a terület audit felkészülését
  • LEAN és HSE tevékenységben vesz részt

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú vegyészmérnök/vegyész végzettség
  • minimum 2 év termelési tapasztalat hatóanyag és/vagy intermedier gyártásban
  • középszintű angolnyelv-tudás
  • minőségbiztosítási ismeretek
  • folyamatirányítási és szabályozástechnikai ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • együttműködés, problémamegoldás, rugalmasság, konfliktuskezelés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • kedvezményes sportolási lehetőség
  • kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • éves egészségügyi szűrőprogram

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Minőségbiztosítás
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Újpest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termelésirányító / Területi koordinátor
  • Rövid pozíció név: Területi koordinátor
  • Hirdető cég: SANOFI
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IV. kerület
  • Feladatok: gyógyszer hatóanyag és intermedier gyártó üzemben a területi vezető irányításával a gyártási folyamatokban való aktív részvétel koordinálja egy önálló termelő terület gyártásait, javaslatot tesz a termelési hatékonyság növelésére elkészíti a heti és napi termelési programot és nyomon követi az alakulását folyamatosan biztosítja a gyártáshoz szükséges erőforrásokat részt vesz az észlelt hibák elhárításában segíti a terület audit felkészülését LEAN és HSE tevékenységben vesz részt
  • Elvárások: felsőfokú vegyészmérnök/vegyész végzettség minimum 2 év termelési tapasztalat hatóanyag és/vagy intermedier gyártásban középszintű angolnyelv-tudás minőségbiztosítási ismeretek folyamatirányítási és szabályozástechnikai ismeretek felhasználói szintű számítástechnikai ismeret együttműködés, problémamegoldás, rugalmasság, konfliktuskezelés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-13
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: SANOFI>