Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Metróvas Betonacélfeldolgozó és Kereskedelmi Kft. a magyar betonacélfeldolgozó piac egyik meghatározó szereplője. Társaságunk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára. Elkötelezett munkatársakat keresünk, akik hozzánk hasonlóan hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodnak. Jelenlegi csapatunkba keresünk

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ MŰVEZETŐ

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A fizikai dolgozók irányítása a Metróvas Kft. budapesti, szabadtéri telepén
  • A termelési folyamatok koordinációja, adminisztrációja
  • Esetenként délutáni, éjszakai vagy hétvégi munkavégzés

elvárások:

  • Minimum középfokú építőipari végzettség
  • Építőiparban szerzett termelésirányítói gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, stb.)
  • Terhelhetőség, problémamegoldó készség, agilitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Nagy perspektívával rendelkező cégnél történő munkavégzés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Korszerű technológia
  • Szakmai kihívás, változatos projektek

előnyök:

  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • Termelésirányítás területén szerzett több éves tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Fényképpel ellátott önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termelésirányító művezető
  • Hirdető cég: Metróvas Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: A fizikai dolgozók irányítása a Metróvas Kft. budapesti, szabadtéri telepén A termelési folyamatok koordinációja, adminisztrációja Esetenként délutáni, éjszakai vagy hétvégi munkavégzés
  • Elvárások: Minimum középfokú építőipari végzettség Építőiparban szerzett termelésirányítói gyakorlat Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, stb.) Terhelhetőség, problémamegoldó készség, agilitás B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: Metróvas Kft.>