QUALITY POULTRY Kft.
  • Cégünk 2014-ben alakult és baromfi - elsősorban hízottliba és hízottkacsa - vágásával és feldolgozásával foglalkozik. A 3700m2 alapterületű csengelei üzemünkben közel 100 főt foglalkoztatunk.

  • Termelési vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • a termelési folyamatok kialakítása, a működés felügyelete
      • a területen dolgozó kollégák irányítása (100 fő)
      • a termelés folyamatosságának, a megrendelt árumennyiség legyártásának, illetve a határidőre történő szállításának biztosítása
      • termelési programok készítése
      • a termékek minőségének felügyelete és a technológiai fegyelem betartatása
      • a termelést akadályozó problémák elemzése, értékelése, intézkedés azok megszüntetésére
      • az adott technikai-technológiai feltételek mellett a maximális termelékenység elérése
      • a termelési tevékenységről értékelő elemzések, beszámolók készítése
      • javaslatkészítés a gyártási technológia hiányosságainak kijavítására
      • gyártási, kivitelezési dokumentációk és tanúsítványok elkészítésében való részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • min.2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
      • húsiparban szerzett tapasztalat
      • rendszerszemlélet
      • strukturált gondolkodás
      • kiváló problémamegoldó képesség
      • proaktivitás
      • jó kommunikációs készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol nyelvtudás
      • víziszárnyas vágóhídi tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • folyamatosan fejlődő cég
      • családias légkör
      • kihívásokkal teli pozíció
      • napi meleg étkezés biztosítása

    Állás, munka területe(i):

    • Cégvezetés, Menedzsment
    • Termelési igazgató
    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás, Termelés vezető
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6765 Csengele

    A 'Jelentkezem' gombra kattintás után, kérjük csatolja önéletrajzát!