TERMELÉSI VEZETŐ

A győri székhelyű Katek Hungary Kft. új munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Gyártási tervek megvalósítása, a teljes termelés irányítása
  • 250 fő munkájának koordinálása
  • Minőségcélok realizálása, gyártási rendszerek fejlesztésében való közreműködés
  • Szabványok szerinti munkavégzés felügyelete
  • Fejlesztési projektekben való részvétel

Munkavégzés helye:

Győr, 9027 Berkenyefa sor 6.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Gyártó cégnél szerzett min. 2-3 éves vezetői tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Proaktív személyiség, problémamegoldó gondolkodás
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Fiatal csapat, igényes, modern munkakörnyezet

Előny:

  • SAP rendszer ismerete
  • Elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismerete
  • Autóipari ismeretek
  • LEAN ismeretek

Amennyiben a munkakör felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar ÉS német/angol nyelvű szakmai önéletrajzát.