A 100%-ban magyar tulajdonú, dinamikus
fejlődést produkáló és folyamatosan bővülő
élelmiszeripari vállalat munkatársat keres

Termelési Vezető

pozicióba.

Főbb feladatai:

  • A felügyelete alá tartozó termékgyártó műszak irányítása, ellenőrzése
  • Biztosítja, hogy az adott műszakban - a receptúráknak megfelelően - legyártásra kerüljenek a termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű termékek.
  • A napi gyártási folyamatok megszervezésében közreműködés a többi műszakvezetővel és a termelési vezetővel
  • Munkaidő-keretnek és a termelési igényeknek megfelelő munkaidőbeosztás készítése, munkaidő-nyilvántartás felügyelete, szabadság kiadás a beosztott munkavállalóknak.
  • Termelés területén adminisztráció teljes körű ellenőrzése
  • Elemzések készítése

Elvárásaink:

  • felsőfokú gazdasági végzettség előny
  • felhasználói szintű MS Office (különösen Excel) ismerete
  • kitűnő elemző készség
  • precíz és pontos munkavégzés
  • rendszerszemlélet
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • élelmiszeripari mérnöki végzettség
  • releváns (húsipari területen szerzett) szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bérezés rugalmas, szállás, illetve albérlet biztosított
  • étkezés biztosított
  • további béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Csongrád

Az álláshirdetésnél a jelentkezés módja e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve a +36703167562 számon.