Bock Hungária Kft. a nemzetközi érdekeltségű Bock cégcsoport tagja. Piacvezető német családi vállalkozásként Magyarországon Ajkán és Noszlopon rendelkezik telephellyel. Ma már több mint 1000 Kollégának köszönhetjük cégünk töretlen sikerét az irodabútor alkatrészgyártás, műanyag fröccsöntés, illetve fröccsöntő szerszámgyártás területén.

Termelési vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A szerelési terület termelési feladatainak koordinálása, szervezése, a termelés irányítása
  • A területre vonatkozó termelési tervek teljesítésének biztosítása
  • A termelési hatékonyság maximalizálása és a magas minőség biztosítása, a költségek optimalizálása mellett
  • A termelési munkatársak munkájának közvetett szakmai irányítása és felügyelete
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, illetve az anyavállalattal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű német nyelvtudás (szóban és írásban is), mely a napi munkavégzés során elengedhetetlen
  • Minimum 2-3 év termelési területen, hasonló munkakörben, nagyobb létszámú csoport (100+fő) irányításában szerzett vezetői tapasztalat
  • Hasonló munkakörben termelő vállalatnál szerzett 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Magas fokú elhivatottság, példamutató vezetői munkavégzés, együttműködő, motiváló munkastílus
  • Erős analitikai gondolkodásmód, problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú precizitás, pontosság és jó szervező- és koordinációs készség

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, szakmai tapasztalattól függő további juttatás
  • Éves prémium megállapodás
  • Cafetéria
  • Összetett, kihívást jelentő, felelősségteljes szakmai feladatok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Noszlop

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.