ASIAFOOD KFT.

Termelési vezető

    Az Asiafood Kft, mely a francia- kínai Paris Store csoport tagja, fagyasztott töltött tésztákat gyárt ázsiai ízesítéssel. Termelési csapatának megerősítésére, vezetésére keres új munkatársat.

Feladatok:

  • A termelés irányítása, hatékonyságának fejlesztése az előírt receptek és technológiai utasítások betartása mellett
  • Részvétel a termelési terv meghatározásában, a terv megvalósításának biztosítása, szükség szerint javító, illetve jobbító intézkedések meghatározása, ezek megvalósításának biztosítása
  • Részvétel a HACCP és IFS rendszer fenntartásában és továbbfejlesztésében, élelmiszervédelmi felelős szerepkör betöltése
  • Részvétel a vállalatirányítási rendszer működtetésében, fejlesztésében
  • Termelés átszervezése a normál menettől eltérő események tükrében. Szükség szerint ezeket az intézkedéseket egyezteti a termelési igazgatóval és a gyárigazgatóval
  • Részvétel az új termékek bevezetésében
  • Termékreceptek karbantartása, kiadása, a termelésben történő betartásuk felügyelete
  • Termelési, technológiai utasítások, eljárások kiadása, szükség szerinti aktualizálása, betartásuk ellenőrzése
  • Üzem-, higiéniai-, technológiai szabályok betartása, betartatása

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség, előny az élelmiszermérnöki végzettség
  • Legalább 10-15 éves élelmiszeripari tapasztalat, melyből legalább 5 év vezetőként
  • Hatékonyan tudja alkalmazni az MS Office programokat
  • Előny valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás, előny a francianyelv-tudás
  • Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • Rendszerszemlélet, hatékonyságorientáltság

Bérezés:

    megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Verpelét

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.