ÉRDEKLŐDNE?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.

Termelési tréner

Leendő kollégánk feladatai:

  • A Güntner-Tata Kft-nél fémipari szakmát tanuló diákok szakmai gyakorlati és elméleti képzése
  • A diákok jelenlétének, fejlődésének nyomon követése, értékelése és dokumentálása A szükséges információk továbbítása iskoláknak, illetve Güntner-Tata Kft. illetékes területeinek
  • A diákok beintegrálása a termelési folyamatokba
  • Szükség szerint a felnőtt hegesztő, forrasztó, és más fémipari tevékenységre felvett munkavállalók betanításában, a termelési trénerek helyettesítésében való részvétel
  • Amennyiben a diákok és betanuló kollégák jelenléte lehetővé teszi, besegít a termelésben

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Hegesztő végzettség és szakmai gyakorlat mind a négy hegesztési eljárásban
  • Legalább érettségi, és hegesztő, vagy forgácsoló, vagy ipari gépész, vagy lakatos szakképesítés
  • Következetesség, empátia, türelem
  • Jó szóbeli és prezentációs kommunikáció
  • Az ismeretek átadási képessége

Előnyt jelent:

  • Hegesztő mestervizsga megléte, vagy megszerzésének vállalása a Cég által támogatva
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • 13. havi juttatás
  • Cafeteria
  • Várhatóan 1 műszakos munkarendben történő munkavégzés (6-14)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség