A Soulbrain-csoport több mint 30 éve  fejleszti, gyártja és szállítja csúcstechnológiás elektronikai alapanyagait.

A vállalatcsoport Dél-Koreán kívül, Kínában, az Egyesült Államokban és Malajziában is jelen van. Magyarországi gyártóegységét Tatabányán építi fel, ahol a litium akkumulátorok egyik fő alkotórészét, elektrolitot állít majd elő.

A dél-koreai tulajdonú vállalat Tatabányán induló üzemébe keres munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMELÉSI TECHNIKUS- PRODUCTION TECHNICIAN

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártósorok telepítésében való részvétel
  • A gyártási folyamatok kialakítása, nyomonkövetése, koordinálása együttmüködve a felelős vezetőkkel
  • Gyártóberendezések beüzemelésének támogatása
  • Termelési folyamatok zavartalan működésének biztosítása
  • Gyártási utasítások, munkautasítások, dokumentációk elkészítése
  • Termelési kollégák szakmai irányítása,támogatása
  • Munka-, tűzvédelmi- és termelési szabályok szigorú betartása és betartatása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Szükséges adminisztratív feladatok ellátása
  • Auditokra való felkészülés

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ISMERETEK:

  • Középfokú műszaki végzettség (villamos-, vegyész-, gépész, releváns terület ),
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS szoftverek ismerete
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló döntéshozatali képesség
  • Határozott személyiség
  • Nyitottság
  • Tanulási hajlandóság
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNY:

  • Vegyiparban szerzett tapasztalat
  • Technikusi végzettség ( releváns műszaki terület)
  • Szakmai irányításban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezető jogosítványok

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős állás
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya, 2800 Orgonás u.

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.