A REED Magyarország Kft, a legnagyobb munkaerő-kölcsönzéssel és toborzással foglalkozó családi, multinacionális vállalkozás.

Segítjük a munkavállalókat és munkáltatókat a kitűzött céljaik elérésében, biztosítjuk számukra a hatékony és szakszerű toborzást az ország teljes területén.

Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Német tulajdonú, Érdi telephelyű ügyfelünk részére keresünk munkavállalókat azonnali kezdéssel

Termelési sorvezető

munkatárs pozícióba

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Dolgozók folyamatos támogatása
  • Műszakkezdéskor a napi munkák kiadása
  • Anyagkikérés a raktárból
  • Új termékek betanítása a dolgozóknak
  • Napi adminisztráció elvégzése
  • Részvétel a termelő munkában

Ki az ideális csapattag?

  • Hasonló területen szerzett már tapasztalatot
  • Elektronikai ismerettel rendelkezik
  • Hatékonyan kommunikál a kollégákkal
  • Precízen elvégzi az adminisztrációt
  • Hajlandó részt venni a termelő munkában

Mit tudunk nyújtani?

  • Tiszta és csendes, családias környezet
  • Kétműszakos munkarend heti váltásban (6:00-14:30, 14:30-23:00)
  • Bejárás támogatása
  • Béren kívüli juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.