Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MEDYAG Kft.

Termelési referens

Főbb feladatok:

  • Termelési tevékenységekben való részvétel, azok előírás szerinti dokumentálása
  • A termelési tevékenységekhez kapcsolódó ún. gyógyszeripari támogatási feladatokban való részvétel és azok előírás szerinti dokumentálása
  • Validálásokban való részvétel
  • A tevékenységi köréhez kapcsolódó SOP-k, GMP dokumentumok, nyilvántartások készítése, karbantartása

Szükséges végzettség, képzettség:

  • Biológus, biomérnök, vegyész, élelmiszermérnök

Kompetenciák:

  • A helyes gyógyszergyártási gyakorlat (GMP) ismerete
  • A hatósági, jogszabályi követelmények, valamint a cég szabályzatainak betartása
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:

  • Gyógyszergyártási üzemi tapasztalat
  • Aszeptikus gyógyszergyártási ismeretek
  • Technológiai és laboratóriumi ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk az önéletrajzokat.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: MEDYAG Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termelési referens
  • Rövid pozíció név: Termelési referens
  • Hirdető cég: MEDYAG Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Termelési tevékenységekben való részvétel, azok előírás szerinti dokumentálása A termelési tevékenységekhez kapcsolódó ún. gyógyszeripari támogatási feladatokban való részvétel és azok előírás szerinti dokumentálása Validálásokban való részvétel A tevékenységi köréhez kapcsolódó SOP-k, GMP dokumentumok, nyilvántartások készítése, karbantartása
  • Elvárások: Biológus, biomérnök, vegyész, élelmiszermérnök
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-12
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 3