Nemzetközi vállalat magyarországi telephelyén újonnan induló ragasztó és tömítőszergyártó üzemébe keresünk munkatársakat Termelési operátor munkakörbe, Százhalombattára az Ipari Parkba, akár azonnali munkakezdéssel.

Termelési operátor

Feladatok:

  • Félautomata gyártógépek kezelése, tisztítása;
  • Alapanyagok előkészítése, kimérése, adagolása
  • Félkész termék mozgatása, késztermékek rendezése, csomagolása, címkézése;
  • Egyszerű mérőeszközzel történő mérés;
  • Meghatározott technológiai utasítások alapján történő munkavégzés
  • Termelési dokumentációk vezetése
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Problémamegoldó személyiség;
  • Nyitott gondolkodású, precíz személyiség;
  • Jó látás és kézügyesség, terhelhetőség
  • Megbízhatóság és csapatmunkára való hajlam
  • Önálló, felelősségteljes munkára való képesség
  • Pontos munkavégzés
  • Kitűnő fizikai erőnlét (lehetséges 20 kg feletti emelés, teher mozgatás rásegítő eszközzel)
  • A betanulást követően önálló, pontos munkavégzés

Előny:

  • Vegyipari gyártási területen szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki, vegyészeti affinitás
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős jogviszony;
  • Egyenes munkarendben történő munkavégzés
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Teljes körű betanítás
  • Jelenléti bónusz és Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Modern környezet és barátságos kollégák

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.