A Soulbrain-csoport több mint 30 éve fejleszti, gyártja és szállítja csúcstechnológiás elektronikai alapanyagait.

A vállalatcsoport Dél-Koreán kívül, Kínában, az Egyesült Államokban és Malajziában is jelen van. Magyarországi gyártóegységét Tatabányán építi fel, ahol a litium akkumulátorok egyik fő alkotórészét, elektrolitot állít majd elő.

A dél-koreai tulajdonú vállalat Tatabányán induló üzemébe keres munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMELÉSI OPERÁTOR - PRODUCTION OPERATOR

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Automatizált gépek kezelése-gépbeállítás munkautasításnak megfelelően
  • Termelési folyamatok zavartalan működésének biztosítása
  • Munka- ,tűzvédelmi - és termelési szabályok szigorú betartása
  • Folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok precíz elvégzése
  • Munkahelyén a rend megtartása
  • Együttmüködés a vállalat részlegeivel
  • Hatékony- és eredményes munkavégzés a vállalti célok elérése érdekében
  • Gépek ellenőrzése, felmerülő probléma észlelése esetén jelentés a megfelelő vezető felé

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ISMERETEK:

  • Középfokú végzettség ( vegyész, mechanikus, elektronikai, műszaki vagy releváns terület)
  • Angol nyelvtudás ( erős alapfok szükséges)
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Szigorú beöltözési és viselkedési szabályok betartása
  • Képesség- és motiváció új ismeretek elsajátítására
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

ÁLLÁS BETÖLTÉSÉEHEZ ELŐNY:

  • Vegyiparban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős állás
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Jelenleg 1 műszak vállalása (a termelés teljes beindítása után az idei évben
  • 2 műszak 8 órás munkavégzés, a termelés 2022-től 12 órás műszakrendbe áll át a tervek szerint)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya, 2800 Orgonás u.

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.