COLOPLAST Hungary Kft.

Termelési operátor

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket. Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.
A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.
Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

Miért érdemes nálunk dolgoznod?

- Stabil és megbízható munkáltatói háttér
- Hosszú távú munkalehetőség
- Tiszta, igényes munkakörnyezet
- Barátságos munkahelyi légkör

Széleskörű juttatások:
Havi bónusz
Évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatás
Céges buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet
Kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
Iskolakezdési támogatás
Gyerekeknek kedvezményes nyári tábor
Ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
Értékes karácsonyi ajándékcsomag
Jubileumi ajándékok
Rendszeres szűrővizsgálatok
Kedvezményes mobilcsomag

Milyen feladatok várnak Rád nálunk:

  • Te fogod végigkísérni a gyártási folyamatokat
  • Ellenőrzöd a félkész és késztermékeket
  • Alapanyagokkal látod el és kezeled a termelő gépeket
  • Precízen elvégzed a folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatokat

Téged keresünk, amennyiben:

  • Tudod vállalni a 3 műszakos, 5+2-es munkaidő beosztást
  • A munkádat felelősségteljesen és minőségtudatosan végzed

Miért lehetsz Te a legjobb:

  • Szereztél már tapasztalatot gyártósori munkában
  • Rendelkezel számítástechnikai ismeretekkel
  • Középfokú végzettséged van

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Búzavirág utca 15.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.