Termelési operátor

Feladatok:

    Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel bennünket.

    Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

    A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

    Tatabányai gyáregységünkben több mint 1700 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.

    Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

    Miért érdemes a Coloplastnál dolgozni:

    - tiszta, igényes munkakörnyezet
    - barátságos munkahelyi légkör
    - széleskörű juttatások:

    • havi bónusz
    • SZÉP-kártya
    • céges buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet
    • kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
    • iskolakezdési támogatás
    • gyerekeknek kedvezményes nyári tábor és Mikulás buli
    • ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
    • nagyszabású karácsonyi rendezvény és értékes karácsonyi ajándékcsomag
    • jubileumi ajándékok
    • rendszeres szűrővizsgálatok
    • kedvezményes mobilcsomag

    Milyen feladatok várnak Rád nálunk:

    - Te fogod végigkísérni a gyártási folyamatokat
    - Ellenőrzöd a félkész és késztermékeket
    - Alapanyagokkal látod el és kezeled a termelő gépeket
    - Precízen elvégzed a folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatokat

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Téged keresünk, amennyiben:

    - tudod vállalni a 3 műszakos, 5+2-es munkaidő beosztást
    - a munkádat felelősségteljesen és minőségtudatosan végzed

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Miért lehetsz Te a legjobb:

    - szereztél már tapasztalatot gyártósori munkában
    - rendelkezel számítástechnikai ismeretekkel
    - középfokú végzettséged van

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Búzavirág utca 15.