Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik vezető professzionális szépségápolási, kozmetikai termékeket
gyártó és forgalmazó cége, fóti telephelyére keres kiváló műszaki érzékkel és érettségivel rendelkező

Termelési operátort

Feladatok:

  • Kozmetikai termékek töltése, csomagolása, címkézése
  • Egyedi gépbeállítások, gyártásindítások, gyártások komplett menedzselése.
  • Termelési terv határidőre történő végrehajtása, végrehajtatása.
  • Irányítja és ellenőrzi a beosztott munkatársak munkáját.
  • Adminisztráció pontos elvégzése, nyomon követése
  • A területére vonatkozó minőségirányítási és biztonsági eljárások és utasítások ismerete, betartása, betartatása.
  • Folyamatos együttműködés a termelésben és raktározásban résztvevő munkatársakkal
  • Raktározási feladatok
  • Leltár előkészítésben és leltárban való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Termelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kitartó, precíz, önálló munkavégzési képesség, megbízhatóság, nagyfokú kreativitás
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pozitív gondolkodású, problémamegoldó hozzáállás

Előny:

  • Gépkezelői gyakorlat
  • Műszaki beállítottság
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Raktározási, logisztikai tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkahelyi körülmények

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Fót

Fényképes önéletrajzát és cégre szabott motivációs levelét kérjük küldje el a bérigény pontos megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termelési operátor
  • Rövid pozíció név: Termelési operátor
  • Hirdető cég: Alveola Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Fót
  • Feladatok: Kozmetikai termékek töltése, csomagolása, címkézése Egyedi gépbeállítások, gyártásindítások, gyártások komplett menedzselése. Termelési terv határidőre történő végrehajtása, végrehajtatása. Irányítja és ellenőrzi a beosztott munkatársak munkáját. Adminisztráció pontos elvégzése, nyomon követése A területére vonatkozó minőségirányítási és biztonsági eljárások és utasítások ismerete, betartása, betartatása. Folyamatos együttműködés a termelésben és raktározásban résztvevő munkatársakkal Raktározási feladatok Leltár előkészítésben és leltárban való aktív részvétel.
  • Elvárások: Termelési területen szerzett szakmai tapasztalat Kitartó, precíz, önálló munkavégzési képesség, megbízhatóság, nagyfokú kreativitás Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek Pozitív gondolkodású, problémamegoldó hozzáállás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-01
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 2
Állás, munka még: Alveola Kft.>