A WOCO Ipartechnika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Termelési oktató

Budapesten a X. kerületben műanyag alkatrészeket gyártunk és szerelünk össze Mercedes, Audi, Volkswagen, Jaguar és más prémium márkák részére.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • a termelésben dolgozó, fizikai munkavállalók oktatásával kapcsolatos tevékenységek
  • a termelés képzési igényének felmérése
  • a fizikai állomány oktatásainak szervezése és lebonyolítása:
  • a fizikai állomány kompetenciáinak mérése (Visszaellenőrizni az oktatások lefolytatása után a munkavállalók kompetenciáit)
  • oktatások nyilvántartása (Nyilvántartja a munkavállalók oktatásait, ezáltal megszerzett képességeit, kompetenciáit.)
  • az oktatások hatékonyságának rendszeres ellenőrizése, kiértékelése
  • képzettségi mátrix aktualizálása, működtetése
  • képzési dokumentumok elkészítése
  • részvétel a vevői auditokon
  • részvétel az auditokra való felkészülésben
  • próbagyártásokon való részvétel

Elvárások az új munkatárs felé:

  • középfokú végzettség
  • autóiparban szerzett tapasztalat
  • képzési technikák ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • gyártásban eltöltött legalább 2 év tapasztalat
  • oktatói tapasztalat fizikai dolgozókkal

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy ukrán középfokú nyelvtudás
  • műszakvezetői vagy csoportvezetői tapasztalat

Mire számíthat partnerünktől:

  • multinacionális környezet
  • versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria
  • kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok
  • nyitott, jó hangulatú csapat

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, önéletrajzával és motivációs levelével, bérigény megjelölésével adja le jelentkezését.