Termelési műszakvezető

Miskolc

Főbb feladatok, munkák:

  • Az előirányzott termelési terv teljesítése, a hozzá tartozó műszak teljes körű koordinálása és irányítása
  • Teljesítmény maximalizálása a termelő egység adatainak felmérések analizálásán és vizsgálatán keresztül
  • A termékminőség felügyelete, termelési hatékonyság folyamatos fejlesztése
  • Beosztások készítése, munkacsoportok működtetése
  • Aktív részvétel a hatékonyságifejlesztési projektekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Vezetői gyakorlat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Határozottság, logikai gondolkodásmód
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • MS Office alkalmazások ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú - élelmiszeripari mérnöki - végzettség.
  • SAP ismerete.

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helyszíne: Diósgyőr

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Műszakvezető

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát– magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél – a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.