Nagyhegyesi TAKARMÁNY Kft.
  • A Nagyhegyesi Takarmány Kft. küldetése olyan haszon- és hobbiállat-eledelek gyártása, amely termékek a teljes folyamat során a legmagasabb szintű élelmiszer-biztonsági szabvány szerint ellenőrzöttek, az alapanyag beérkezésétől a késztermék értékesítéséig terjedő saját infrastuktúrával, automatizált gépsorokkal, standardizált folyamatokkal árversenyképesek. A kizárólagos családi tulajdonban lévő vállalkozásunk célja az egykori termelőszövetkezeti forma hagyományát megőrizve, a háztáji és intenzív állattartó gazdálkodás számára magas minőségű takarmányok produkálása, haltápok keverése, valamint a dinamikusan fejlődő hobbiállat-eledel piachoz, a partner egyedi igényeihez teljeskörűen alkalmazkodva sajátmárkás termékek előállítása.

    A Nagyhegyesi TAKARMÁNY Kft. a nedves hobbiállat-eledel gyártó üzemébe munkatársat keres a következő munkakörbe:

  • Termelési műszakvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • A munkacsoportok, a gyártási folyamatok teljeskörű szakmai koordinálása, a termékminőség felügyelete
      • A termelési terv teljesítése, a műszak erőforrásaival való hatékony gazdálkodás, kapcsolattartás a társosztályokkal
      • Teljesítmény maximalizálása a célmutatók mentén, aktív részvétel a fejlesztési projektekben
      • Műszakjelentések készítése
      • Üzemi rend és tisztaság biztosítása a termelési területen

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Termelésben szerzett minimum 2-3 év tapasztalat
      • Min. középfokú végzettség
      • Vezetői gyakorlat
      • Jó kommunikációs készség
      • Többműszakos munkarend vállalása

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Élelmiszeripari szakirányú végzettség
      • Konzerviparban szerzett tapasztalat
      • B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • Fiatalos, lendületes csapat
      • Innovatív környezet, szakmai képzési lehetőség
      • Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Műszakvezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    4064 Nagyhegyes, Szoboszlói útfél 077//9.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.