Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TERMELÉSI MŰSZAKVEZETŐ (HR7718759X)

MEGBÍZÓNK:

Megbízónk a világ egyik legnagyobb élelmiszeripari vállalata, ahol nap mint nap a jobb életminőségért és egészségesebb jövőért dolgoznak. A hazánkban mintegy 2000 munkavállalót foglalkoztató vállalat számos, világszerte ismert édesség, zabpehely és egyéb élelmiszer előállítója.

Munkavégzés helye:

Miskolc

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

    Az új munkavállaló részese lehet egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnak, ahol változatos és kihívásokkal teli feladatokkal foglalkozhat. Ezek mellett Megbízónk képzési lehetőségek biztosításával, változatos és széles körű juttatási csomagot kínálásával ösztönzi munkavállalóit.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Az előirányzott termelési terv teljesítése, a hozzá tartozó műszak teljes körű koordinálása és irányítása
  • Teljesítmény maximalizálása a termelő egység adatainak, felmérések analizálásán és vizsgálatán keresztül
  • A termékminőség felügyelete, termelési hatékonyság folyamatos fejlesztése
  • Beosztások készítése, munkacsoportok működtetése
  • Aktív részvétel a hatékonyságfejlesztési projektekben.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Középfokú végzettség
  • Élelmiszeripari területen szerzett minimum 3 év vezető tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office ismeret
  • Határozott fellépés, logikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Élelmiszeripari szakirányos és/vagy felsőfokú végzettség
  • Édességiparban szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "jelentkezem" gombra kattintva. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Elérhetőségeink:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

Területi irodáink: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Get Work Trend Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termelési műszakvezető (HR7718759X)
  • Hirdető cég: Get Work Trend Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Miskolc
  • Feladatok: Az előirányzott termelési terv teljesítése, a hozzá tartozó műszak teljes körű koordinálása és irányítása Teljesítmény maximalizálása a termelő egység adatainak, felmérések analizálásán és vizsgálatán keresztül A termékminőség felügyelete, termelési hatékonyság folyamatos fejlesztése Beosztások készítése, munkacsoportok működtetése Aktív részvétel a hatékonyságfejlesztési projektekben.
  • Elvárások: Középfokú végzettség Élelmiszeripari területen szerzett minimum 3 év vezető tapasztalat Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete MS Office ismeret Határozott fellépés, logikus gondolkodásmód Jó kommunikációs készség Problémamegoldó készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-09