Gyógyszerkészítmények csomagolásával foglalkozó 14 fős cég (Pharma Pack Hungary Kft; www.qualiskills.com) pályázatot hirdet

TERMELÉSI MUNKATÁRS

munkakör betöltésére, budaörsi munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Együttműködés a termelésvezetővel, munkájának segítése
  • Termelési terv alapján történő gyártás és raktározás koordinálása
  • Gyártási dokumentációk előkészítése, ellenőrzése, valamint a minőségi követelmények biztosítása
  • Termeléssel kapcsolatos előírások (kezelési, tisztítási, tárolási, raktározási és műveleti munkautasítások) betartása, betartatása
  • A termelési folyamatokhoz tartozó munkarend betartatása, beosztottak munkájának koordinálása
  • A gyártásra és raktározásra vonatkozó munkarendi és biztonságtechnikai szabályok betartatása és ellenőrzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (előny: gyógyszer-, élelmiszer-, vegyipar)
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Szervezőképesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • GMP szabályok ismerete, alkalmazásukban való jártasság
  • Angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • A kihívásokkal arányban álló, kompetitív juttatási csomag.
  • Közvetlen légkör, támogató munkatársak.
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs

Fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével, munkakör megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.