My HR Team Kft.
Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Termelési munkatárs

Hirdetés szövege:

    Miskolci gyártó partnereink megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

    Feladatok:

    • Termékek elkészítése, tesztelése, készre szerelése,
    • Egyszerűbb gépkezelési feladatok ellátása, automatizált gépek kezelése,
    • Szoros együttműködés munkatársakkal, felettesekkel,
    • Precíz, felelősségteljes munkavégzés,
    • Munkaterület tisztántartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum 8 általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny,
    • Feladattól függően 2-3-4 műszakos munkarend vállalása (H-P 8 órás műszakok, vagy 12 órás 2 nap munka - 2 nap pihenés munkarend szerint),
    • Jó kézügyesség, precíz munkavégzési képesség, erős együttműködési készség,
    • Megbízhatóság, pozitív, érdeklődő hozzáállás,
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret előny,
    • Miskolci vagy közvetlen környéki lakóhely előny.

Amit kínálunk:

    • Megfelelő munkavégzés és hozzáállás alapján előrelépési lehetőség pl. minőségellenőri, csoportvezetői, esetleg adminisztratív munkakörökbe,
    • 2-3 műszakos munkavégzés esetén szabad hétvégék, 12 órás munkarend vállalásával rugalmasabban beosztható szabadidő és magasabb kereseti lehetőség,
    • Önkéntes túlórák vállalásával plusz kereseti lehetőség,
    • Béren kívüli juttatások és bónuszok elszámolása,
    • Stabil, hosszútávú munkahelyek,
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc