CéginformációSzövegeIde

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TERMELÉSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

FELADATOK

  • A gyártási területek minőségügyi támogatása
  • A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek nyilvántartása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Fejér megye

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Fejér megye