Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az öszkerékmeghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 67 gyárral, 29.100 alkalmazottal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Hungary Kft. öszkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó TS divízió folyamatosan bővülő fiatalos csapatába keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Termelési minőségbiztosítási technikus

Feladatok:

  • A termelés során keletkezett hibás termékek szétszerelése
  • A gyártósoron előforduló hibák elemzése és javítása, és folyamatos fejlesztések támogatása
  • Javító adatbázis frissítése, karbantartása, jelentések készítése
  • Rendszeres folyamat auditok (LPA) ellenőrző lista szerinti elvégzése, jelentések készítése
  • Kiszállítás előtti auditok utasítás szerinti elvégzése, jelentés készítése
  • Nem megfelelőség esetén, termékek zárolása, SAP-ban való mozgatása
  • Dolgozók támogatása a nem megfelelő termékekre vonatkozó döntések meghozatalában
  • Heti jelentés készítése minőségügyi elemzéshez
  • Dolgozók fejlesztése, oktatása

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • min. 1 év autóiparban szerzett tapasztalat
  • SAP alapszintű ismerete előny
  • előnyt jelent a műszaki végzettség, és/vagy minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows, MS Office)
  • pontosan, precízen, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • megbízható és terhelhető személyiség

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2840 Oroszlány, BorgWarner u. 1.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.

Kapcsolat:

Hatos Rita, HR Specialista

BorgWarner Hungary Kft.