WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnerünk 2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Termelési mérnök gyakornok - Veresegyház (ZG-4061) - Diákmunka

Feladatok:

  • A senior márnöki csapat támogatása
  • Az NPI és NTI során szükséges dokumentáció elkészítése
  • Az NPI és NTI során szükséges készülékek és eszközök tervezése
  • A megtervezett készülékek és eszközök gyártásának koordinálása, nyomonkövetése és dokumentálása
  • Különböző mérési feladatok elvégzése, szükség esetén a mérési programok elkészítése

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Heti min. 3 nap vállalása
  • Mérnöki területen folytatott tanulmányok
  • Hegesztési alapismeretek
  • Microsoft Office, AutoCAD és 3D modellező programok ismerete (SolidWorks, NX, stb.)

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Br. 1400 Ft-os órabér
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

HOSSZÚTÁVÚ DIÁKMUNKA