Mind-Diák Szövetkezet

2001-ben átadott, digitalizált veresegyházi telephelyén Partnerünk, közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbina-állórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országába.

Termelési mérnök gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Az NPI és NTI során szükséges dokumentáció elkészítése
  • Az NPI és NTI során szükséges készülékek és eszközök tervezése
  • A megtervezett készülékek és eszközök gyártásának koordinálása, nyomon követése és dokumentálása
  • Különböző mérési feladatok elvégzése, szükség esetén a mérési programok elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos tanulmányok mérnöki területen
  • Hegesztési alapismeretek
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • AutoCAD és a 3D modellező programok ismerete (SolidWorks, NX stb.)
  • Munkaidő
  • Heti min. 24 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk:

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 1400 Ft/óra diákbér
  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.