Köszöntjük az osztrák érdekeltségű BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalatánál, Magyarország vezető műszaki szolgáltatójánál!

Cégünk 150 IT-specialista és mérnök-szakember összefonódó tudásával 28 éve fejleszt komplett vagy részmegoldásokat különböző nagyságú vállalatok számára az ipar valamennyi szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén teljesítő projektcsoportjainkban nyújtjuk.

Engineering üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat az alábbi területen:

TERMELÉSI MÉRNÖK
Feladatok:
  • Napi gyártás felügyelete, folyamatok követése, előírások betartatása
  • A napi termelés felügyelete
  • Munkafolyamatok figyelése és vezetése
  • A műszakvezetők és az operátorok oktatása
  • Fókusz a minőségre
  • Az 5S szemléletet megkövetelése a gyakorlatban
  • A fegyelem és a gyártási folyamatok betartásának megkövetelése
  • Az operátorok szemmel tartása, támogatása, számukra iránymutatás
Elvárások:
  • Mérnöki végzettség
  • Termelési tapasztalat
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Változatos és iparág-specifikus projektek
  • Az informatikai és mérnöki know-how kapcsolódásából származó előnyök
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása képzések által
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és munkatapasztalattól függően (bérenkívüli juttatás,
  • havi jutalom, albérlet- és utazási támogatás)
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • A hazánkban 28 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága
Munkavégzés helye:
Tatabánya
Felkeltettük az érdeklődését? Akkor szívesen megismernénk! Jelentkezzen még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával.

BEKO Engineering Kft.
Recruiting | Budaörsi út 48-50
Tel.: +36/1/309 7608