Termelési kontroller

Feladatok:

  • Költség- és fedezetszámítás a termelésben.
  • Utókalkulációk készítése a gyártott alkatrészek tekintetében
  • Költségnemek és költséghelyek kialakítása/ felülvizsgálata a gyártási folyamatban.
  • Közreműködés kapacitáskihasználtság, hatékonyság tervezésében és elemzésében (termelési adatok / mutatók naprakész riportálásában).
  • Normák elemzése, módosítása, kialakítása
  • A költségcsökkentési, illetve eredményjavítási potenciál beazonosítása, kimutatása és kihasználása.
  • Lean, REFA accounting a termelésben.
  • Speciális termelési mutatók kialakítása, fejlesztése (selejt, veszteség, gépkihasználtság, géphatékonyság mérésére).

Elvárások:

  • Minimum Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (erős MS Excel)
  • Gyártó üzemben szerzett legalább 1 éves hasonló munkatapasztalat
  • Analitikus gondolkodás, proaktív, kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség, gyors döntéshozó, önálló munkavégzés

Előny:

  • Fémipari ismeret
  • Autóipari tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Több éves azonos munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tata

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.