Az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdájának IT csapata

Termelési informatikust

keres.

Feladatok:

  • A termelési IT infrastruktúra, gyártóberendezéseket vezérlő számítógépek, azokat kiszolgáló informatikai rendszerek fejlesztése (igények meghatározása, fejlesztések megvalósítása) és üzemeltetése, SLA-k kialakítása és ennek megfelelő belső megállapodások (OLA-k) és háttérszerződések (UC-k) megköttetése, karbantartása, szolgáltatási szintek kezelése
  • IT folyamatok dokumentálása, ésszerűsítése, egységesítése, optimalizálása
  • Felhasználói hardware és software telepítés, beállítások elvégzése
  • Hardver, szoftver, hálózati hibák nyilvántartása, figyelése, megoldás kidolgozása, elhárítása
  • A termelést kiszolgáló számítógépes rendszerekre programok megíratása
  • Termelési tevékenységhez kapcsolódó adatáramlás és adatkezelés feltételeinek biztosítása
  • IT tanácsadás üzemeltetők, operátorok részére
  • Mentő-archiváló rendszer üzemeltetése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (IT, termelési informatika) végzettség
  • Releváns munkakörben töltött min 3 év tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás (első sorban szakmai, írásbeli)
  • Felelős, önálló munkavégzés és együttműködési készség
  • Nyitottság az üzleti és termelési folyamatok megismerésére, támogatására
  • Ügyfélközpontú, megoldás orientált és empatikus gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • OSX rendszerek ismerete
  • Microsoft megoldások ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • ISO 27001 és/vagy ITIL ismeret
  • Telekommunikációs ismeret
  • Alapfokú német nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag:
      • Cafeteria – évi br. 372.000 Ft ~ adózástól függően akár havonta nettó 20-25.000 Ft
      • Jutalom / ösztönző bér, amelynek maximuma az éves alapbér 10%-a
      • Privát sportkörhöz csatlakozási lehetőség (pl.: úszás, foci, futás, kosárlabda, röplabda, asztaltenisz, túrázás, tollaslabda, fallabda, lövészet)
      • Dolgozói mobilflottában való részvétel: Kedvezményes készülékvásárlási lehetőség és- percdíjak, 4 db partner előfizetés vásárlási lehetőség
      • Élet-, baleset-, és betegbiztosítás
      • Próbaidő lejártát követően önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Felelősségteljes munkakör
    • Szakmai képzések
    • Fejlődési lehetőség, változatos szakmai kihívások, modern technológiai környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat!