Pénzjegynyomda Zrt.
A Pénzjegynyomda Zrt., az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája

Termelési informatikust

keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelési IT infrastruktúra, gyártóberendezéseket vezérlő számítógépek, azokat kiszolgáló informatikai rendszerek fejlesztése (igények meghatározása, fejlesztések megvalósítása) és üzemeltetése, SLA-k kialakítása és ennek megfelelő belső megállapodások (OLA-k) és háttérszerződések (UC-k) megköttetése, karbantartása, szolgáltatási szintek kezelése
  • IT folyamatok dokumentálása, ésszerűsítése, egységesítése, optimalizálása
  • Felhasználói hardware és software telepítés, beállítások elvégzése
  • Hardver, szoftver, hálózati hibák nyilvántartása, figyelése, megoldás kidolgozása, elhárítása
  • A termelést kiszolgáló számítógépes rendszerekre programok megíratása
  • Termelési tevékenységhez kapcsolódó adatáramlás és adatkezelés feltételeinek biztosítása
  • IT tanácsadás üzemeltetők, operátorok részére
  • Mentő-archiváló rendszer üzemeltetése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (IT, termelési informatika) végzettség
  • Releváns munkakörben töltött min 3 év tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás (első sorban szakmai, írásbeli)
  • Felelős, önálló munkavégzés és együttműködési készség
  • Nyitottság az üzleti és termelési folyamatok megismerésére, támogatására
  • Ügyfélközpontú, megoldás orientált és empatikus gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • OSX rendszerek ismerete
  • Microsoft megoldások ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • ISO 27001 és/vagy ITIL ismeret
  • Telekommunikációs ismeret
  • Alapfokú német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével.