Termelési gépkezelő munkatárs

Állás részletei

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Magyar gyógyszeripari vállalatok élcsoportjába tartozó partnerünk keresi azokat a leendő Hajdú-Bihar Vármegyei kollégáikat, akik szívesen csatlakoznának hozzájuk

Pozícióba.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Tisztatéri gyógyszergyártás
  • Különböző gyártó gépek használatának elsajátítása és kezelése, hiba esetén beavatkozás
  • A gyártáshoz szükséges anyagok előkészítése és utántöltése
  • Mintavételezés
  • Csomagolóanyagok és késztermékek felpakolása és dobozba gyűjtése
  • A munkaterület tisztán tartása, beleértve a gépeket is
  • Sterilizációs folyamat pl.: kézi mosogatás
  • Dokumentáció

Ezt a pozíciót neked találták ki, ha:

  • Van tapasztalatod gyógyszer/élelmiszer/Vegyipari területen
  • Nem okoz problémát a 3 műszakos munkarend (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • Szeretsz új dolgokat tanulni
  • Bírod a monotonitást

Téged keresünk, ha:

  • Van 2 év tapasztalatod 3 műszakrendben történő munkavégzésben és ez nem okoz gondot a továbbiakban sem
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel (érettségi/szakiskola)
  • Tapasztalat adminisztráció terén (nem elvárás)

Mivel honoráljuk munkavégzésed?

  • A fizetésed akár bruttó 600 000 Ft-ot is meghaladhatja
  • Negyedéves termelési bónusz akár már a próbaidő alatt
  • Átlagon felüli Cafeteria támogatás
  • Debrecen közigazgatási határán kívüli bejárás támogatása (30Ft/Km)
  • Délutáni műszakvégzést követően buszoztatás biztosítása a buszállomásra
  • Egészségprogram és egészségbiztosítás biztosítása
  • Rendelkezésre áll munkatársak számára vállalati üdülő és ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem)
  • Iskolakezdési támogatás biztosítása
  • Fejlődési és tanulási lehetőség

Jó, ha tudod:

  • Munkavégzés során semmilyen vegyi anyaggal nem érintkezel
  • A betanulás biztosított számodra elméleti és gyakorlati formában is
  • Hétfő és péntek közötti munkavégzéssel kell számolnod
  • Magyar tulajdonú cég