GRANA Kft.

Cégünk 22 éve meghatározó szereplője a magyarországi műanyagfröccsöntő iparnak. Német-magyar vegyes vállalatként autóipari műanyagtermék gyártásával foglalkozunk. Minőségi termékeink legnagyobb százalékban felsőkategóriás gépjárművekbe kerülnek beépítésre.

Csapatunk bővítésére keresünk az alábbi munkakörbe új kollégát:

Termelési, Fröccsöntő mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • Technológiai folyamatok tervezése, elemzése és folyamatos fejlesztése
    • Állásidő csökkentése, kihozatal növelése
    • Karbantartások támogatása
    • Fröccsöntési technológia hatékonyságának javítása
    • A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása
    • Gyártás során felmerülő hibák analízise, javítóintézkedések bevezetése
    • A gyártással, beszerzéssel kapcsolatos témák műszaki támogatása
    • Új gép tervezésében és installációjában való részvétel
    • A műszaki dokumentációk kezelése, készítése (műveleti utasítások, eljárások, technológiák)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Műszaki végzettség vagy Fröccsöntési tapasztalat (Előny: fröccsöntő mérnöki végzettség, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség)
    • KEZDŐ MÉRNÖKÖK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat,
    • Önállóság, határozottság, terhelhetőség, csapatmunka, jó kommunikációs készség
    • Angol nyelvtudás
    • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság
    • LEAN gondolkodásmód

Amit kínálunk:

    • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
    • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9028 Győr, Régi Veszprémi út 4.

Jelentkezéséhez kérjük, csatolja önéletrajzát.