Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A székesfehérvári Sapa Profiles Kft. Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat előállító üzeme, iparágának kulcsfontosságú szereplője. A Sapánál fejlesztett technológiával és termékekkel bárhol találkozhatsz: autókban, teherautókban, épületekben, még repülőgépekben is. Székesfehérvári üzemünk a skandináv vállalatokra jellemző emberközpontú cégkultúrával és több mint 1200 alkalmazottal közel 300 millió eurós árbevételt ér el, és a termelésének több mint 90%-át exportálja. A Sapa Csoport világelső alumínium megoldásokban, 41 országban 23 500 alkalmazottat foglalkoztat. Központja a norvégiai Osloban található.
Az alumínium a jövő féme. Termékeink piaca rohamosan növekedik. Folyamatosan keressünk magasan kvalifikált pályázókat, akik segítenek növelni vállalatunk teljesítményét és osztoznak velünk a sikereinkben.

Ha ambíciózus vagy, szereted a kihívásokat, és szeretnél a székesfehérvári Sapa sikertörténetének meghatározó szereplője lenni, akkor várunk csapatunkba!

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Termelési folyamatmérnök

A feladatról:

  • Gyártási környezet kialakítása, a gépek és berendezések védelme
  • Hatékony, gazdaságos termeléshez szükséges munkamódszerek és eszközök biztosítása
  • Selejtcsökkentési intézkedések bevezetése
  • Gyártócellák hatékonyságának felügyelete
  • Gyártási terv, raktári készlet és a szerszámok nyomon követése
  • Napi auditok és bejárás a gyártóterületen
  • Gyártási dokumentációk készítése és felülvizsgálata

Amit várunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat présgépek, fűrészek közelében
  • Automatizálás és robotok területén szerzett tapasztalat
  • Magasfokú problémamegoldó és jó elemző képesség
  • Határozottság és következetesség
  • Nyitottság az új módszerekre, jobbító javaslatokra
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

További információkért keresd Buzai Mónikát: +36 22 536 019.
A jelentkezéshez kérjük töltsd fel önéletrajzodat az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: SAPA Profiles Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termelési folyamatmérnök
  • Hirdető cég: SAPA Profiles Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Gyártási környezet kialakítása, a gépek és berendezések védelme Hatékony, gazdaságos termeléshez szükséges munkamódszerek és eszközök biztosítása Selejtcsökkentési intézkedések bevezetése Gyártócellák hatékonyságának felügyelete Gyártási terv, raktári készlet és a szerszámok nyomon követése Napi auditok és bejárás a gyártóterületen Gyártási dokumentációk készítése és felülvizsgálata
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat présgépek, fűrészek közelében Automatizálás és robotok területén szerzett tapasztalat Magasfokú problémamegoldó és jó elemző képesség Határozottság és következetesség Nyitottság az új módszerekre, jobbító javaslatokra Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17