A BRITISH AMERICAN TOBACCO HUNGARY A BAT KÖZÉP-EURÓPAI RÉGIÓJÁNAK VEZETŐ PIACA. A MI VILÁGUNKBAN MINDENKI MEGTALÁLJA AZT A KIHÍVÁST ÉS MOZGÁSTERET, MELYNEK KÖSZÖNHETŐEN MEGVALÓSÍTHATJA ELKÉPZELÉSEIT ÉS AMBÍCIÓIT. MOST ITT A LEHETŐSÉG, HOGY TE IS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

A British American Tobacco Hungary, a multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata pécsi Termelési osztályára keres

Termelési egység vezető

pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • A Cella (termelési egység) struktúrájának, erőforrásainak és technológiájának szervezése és irányítása a meghatározott KPI-ok elérése érdekében
  • A termelési gépek teljesítményfejlesztési terveinek irányítása
  • Az előírt cellatermékek biztosítása a meghatározott határidőre, a minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelően
  • Szoros együttműködés a termelés ütemezési és karbantartási csapatokkal a termelési terv megvalósításához szükséges termelőkapacitások biztosítása érdekében
  • A cellán belüli megelőző karbantartások és javító tevékenységek menedzselése az erőforrások hatékony felhasználásával
  • A cellatagok tájékoztatása a cella teljesítményéről, a vállalati eseményekről, változásokról, az akciótervek megvitatása
  • A cellatagok teljesítményértékelésének elkészítése a cella koordinátorok bevonásával, konstruktív visszajelzés nyújtása
  • A cellaszemélyzet fejlesztési szükségleteinek beazonosítása, fejlesztési tervek készítése
  • A cella létszámterveinek elkészítése és felülvizsgálata
  • A vonatkozó vállalati előírások, folyamatok átfogó ismeretének biztosítása a teljes cellaszemélyzet számára
  • Hatékony munkakapcsolat kialakítása és fejlesztése a vevőkkel, szállítókkal és szolgáltatókkal
  • Törekvés a fejlődésre, a folyamatos fejlesztési kultúra irányelveivel összhangban

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős vezetői készségek
  • Termelésben szerzett 2-3 éves vezetői tapasztalat előny
  • Kiváló befolyásolási és kommunikációs készség
  • Jó prezentációs készség, angol nyelven is
  • Rugalmasság, nyitottság
  • Csapatjátékos és fejlesztő attitűd

Munkarend:

  • Kötetlen

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezem gombra kattintva.