Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

Komárom

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Termelési csoportvezető

A VIATRIS egy új globális gyógyszeripari nagyvállalat, melynek részeként a Mylan Hungary Kft. is küldetésének tekinti, hogy világszerte és az élet minden szakaszában egészségesebb életet biztosítson az emberek számára.

A komáromi telephely a vállalat stratégiailag fontos csomagolási központja. Közel 100 millió késztermék analitikai vizsgálatát, felszabadítását és disztribúcióját végezzük. A komáromi telephely a vállalat európai régiós minőségellenőrzési központja, ahol az Európai Unióban értékesített, az üzemben vagy az Európai Unió más országaiban, illetve harmadik országban csomagolt termékek minőségellenőrzését és felszabadítását végezzük. Az Európai Unióban az egyik legmodernebb és legnagyobb minőségellenőrzési laborral rendelkezünk. Egyben mi vagyunk az európai régió Minőségügyi kiválóság központja.

Közel 500 főre nőtt a munkavállalók létszáma, akik oktatására, taníttatására és fejlesztésére jelentős figyelmet fordítunk.

Főbb feladatok:

  • A termelési tervnek megfelelően szervezi és irányítja az automata csomagolósorok és a gépsorokhoz tartozó személyzet napi munkáját (2-4 fő gépkezelő és anyagmozgatók)
  • Biztosítania kell a sor/sorok zavartalan működését, gondoskodnia kell a zökkenőmentes termékváltásokról
  • Részt vesz a csomagolás területén dolgozó új kollégák betanításában
  • Vezeti és ellenőrzi a gyártási dokumentumok pontos kitöltését
  • Riportokat készít a műszakvezető és a termelésvezető részére
  • Biztosítja, hogy a minőségellenőrzés és a kapcsolódó folyamatok megfelelően dokumentálásra és archiválásra kerülnek (GMP és törvényi előírásoknak megfelelően)
  • Céloktól való eltérés esetén a gyökér okok felderítése, megoldási javaslatok keresése

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (egészségügyi, vegyipari, élelmiszeripari végzettség előnyt jelent)
  • Legalább három év gyártó vállalatnál szerzett csoportvezetői, sorvezetői tapasztalat, tréneri múlt előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség és szervező képesség
  • Pontosság, türelmesség és következetesség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Döntési és irányítási képesség
  • 3 műszakos (8 órás) munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér
  • 50%-os délutáni és 80%-os éjszakai pótlék
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes étkezés
  • Bejárás támogatás, ingyenes céges buszjáratok
  • Letelepedési támogatás
  • Dolgozói élet- és balesetbiztosítás
  • Egészségügyi szűrés
  • Angol nyelvoktatás
  • Tiszta, gyógyszeripari környezet