Termelési csoportvezető

Lear Corporation Hungary Kft.

Győr

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak sokszínű csapatai világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Az ülés és elektromos energiakezelő rendszerek területén az autóipar vezető beszállítójaként a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit.

A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található, világszerte 38 országban, 257 helyen üzemel, ahol összesen közel 174.000 munkavállalót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

Hazánkban három telephelyen folytat termelést: Győrben, Gödöllőn és Szolnokon.

Vállalatunk az elmúlt évek eredményei alapján Magyarország legnagyobb és legeredményesebb munkáltatói közé tartozik. Termékeink közé tartoznak: autóvillamossági berendezések, gépjárműülés-, belső felszerelési rendszerek. Kereskedelmi politikánk legfontosabb eleme a kiváló minőség, amely az autóipar egyik legelismertebb beszállítójává tette vállalatunkat.

Az 1997 óta működő győri telephely autóülések kézi összeszerelésével foglalkozik.

Többet szeretnél keresni?

Úgy érzed több van benned?

Nagyobb felelősséget vállalnál?

Vagy csak valami újat szeretnél kipróbálni?

Vállalatunk külső pályázat keretén belül

Termelési csoportvezető munkatársat keres

Általános feladatok:

  • A termelés folyamatosságának fenntartása
  • 25-35 fő operatív irányítása
  • Előírt folyamatok betartása, betartatása
  • Együttműködés a szomszéd gyártó területek vezetőivel
  • Szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése
  • A feladatok végrehajtására legalkalmasabb munkamegosztás kialakítása, a részfeladatok összehangolása, a működés szabályozása
  • A munkamódszer javítása, fejlődőképességének biztosítása
  • A beosztottak munkájának értékelése, fejlődésük biztosítása

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

  • Határozottság, rugalmasság és önállóság
  • Jó kommunikációs-, szervező – és problémamegoldó készség
  • Motiváló képesség
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, izgalmas feladatok
  • Részvétel a vezetői döntésekben
  • Karrierlehetőség
  • Több kihívás. Több lehetőség. Több juttatás.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Győr