A Ceva a világ egyik legnagyobb állategészségügyi cégcsoportjának tagja, amely haszonállatok számára termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentős piaci részesedéssel a világ összes kontinensén.

A Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltra tekint vissza és cégcsoportunk  legnagyobb telephelye. Új munkatársat keresünk, hogy csatlakozzon jó nevű, elismert és felkészült, ugyanakkor fiatalos csapatunkhoz.

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • A termelési munkához kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
  • A GMP-előírásoknak megfelelő mukavégzés betartása és betartatása
  • Termelési tervek készítése, erőforrás, eszköz biztosítása
  • A termelési feladatok határidőre történő teljesítése
  • A vezetése alá tartozó 8-10 fős csapat munkájának szervezése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Validálási, kvalifikálási folyamatok tervezésében való részvétel, illetve kivitelezése
  • Új technológiák kidolgozásában, bevezetésében való részvétel

Elvárások:

  • Biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, gépészmérnök
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Min.1-2 éves gyógyszeripari termelésben eltöltött idő
  • Változó munkarend vállalása
  • Angol aktív,min. középfokú nyelvtudás
  • Jó kommunikációs, és problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás

Előny:

  • Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben
  • Biológiai-, élelmiszeripari-, gyógyszeripari, mikrobiológiai tapasztalat
  • Releváns szabályok, eljárások ismerete
  • Vezetői készségek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1107 BUDAPEST, SZÁLLÁS utca 5.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, szakmai

önéletrajzát személyesen vagy e-mailben juttassa el hozzánk „Csoportvezető” hivatkozással.