Multinacionális debreceni partner cégünk számára keresünk gyártó, környezetben szerzett tapasztalattal rendelkező Termelési Controllert, az alábbi feltételekkel:

Termelési Controller

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékek önköltségének számítása, kalkulációja
  • Költségelemzések készítése, eltérések elemzése
  • Havi zárási feladatok ellátása
  • Törzsadatok felülvizsgálata, árak felügyelete
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Budget és Forecast folyamatok koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3-5 év multinacionális, gyártó válallatnál szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Erős MS Office ismeretek
  • Proaktivitás
  • Talpraesett, határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Kihívást jelentő multinacionális munkahely
  • Változatos feladatok
  • Oktatások, képzések

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Munkavégzés helye:

Debrecen